TeekensKarstens gastheer conferentie Geneva Group (GGI)
Dinsdag 24 Juni 2008 13:00
De Geneva Group, een internationaal samenwerkingsverband van advocaten, accountants, belastingadviseurs en trustkantoren confereerde van 24 tot 27 april 2008 in Hotel Huis ter Duin (Noordwijk). Gastheer van deze conferentie is één van de drijvende krachten achter de Geneva Group: TeekensKarstens advocaten en notarissen.

(persbericht)

TeekensKarstens gastheer conferentie Geneva Group (GGI)

De Geneva Group, een internationaal samenwerkingsverband van advocaten, accountants, belastingadviseurs en trustkantoren confereerde van 24 tot 27 april 2008 in Hotel Huis ter Duin (Noordwijk). Gastheer van deze conferentie is één van de drijvende krachten achter de Geneva Group: TeekensKarstens advocaten en notarissen.

De Geneva Group International (GGI), een van de grootste netwerken ter wereld, brengt zo’n 225 vooraanstaande, onafhankelijke organisaties bij elkaar, die actief zijn op het vlak van juridische, fiscale of financiële dienstverlening. De aangesloten ondernemingen zijn gevestigd in meer dan 60 landen. Leden van de Geneva Group laten hun cliënten profiteren van een wereldomspannend kennis- en samenwerkingsplatform, dit zonder hen te hoeven belasten met de overhead die normaal hoort bij een dergelijk opereren op wereldniveau. Behalve via de gebruikelijke ICT-kanalen ontmoeten professionals elkaar ook in persoon op regionale en internationale congressen.

Initiatief TeekensKarstens

Tweemaal per jaar vindt er een groot internationaal congres plaats. Eind oktober 2008 in Rio de Janeiro, eind april 2008 in Noordwijk. Bij deze gelegenheden worden contacten verstevigd, internationale cases doorlopen en gaat men bij elkaar te rade over nieuwe ontwikkelingen. De keuze voor Noordwijk als congresbestemming heeft in het bijzonder te maken met de inspanningen van Johan F. Langelaar, advocaat bij TeekensKarstens. Langelaar was begin jaren 90 een van de grondleggers van LawSpan International (LSI). In 2006 sloot LawSpan International zich aan bij de Geneva Group. Binnen dit geheel vormt het thans de juridische divisie.

Extra waarde

De ICT van vandaag maakt een snelle kennisuitwisseling zeer goed mogelijk. Hoe belangrijk is het dan nog dat mensen op een congres elkaar in levenden lijve ontmoeten? Johan Langelaar: ‘Voor TeekensKarstens geldt: 'Big enough to know, small enough to care'. Naast betrokkenheid en aandacht hebben wij de menselijke maat hoog in het vaandel staan. Afstand is een factor die telt. Daarom zit TeekensKarstens ook op drie plaatsen (Leiden Lisse en Alphen aan den Rijn) in de regio Rijnland. Op dezelfde manier moet ook de extra waarde van een congres worden gezien. Goed advies, vraagt om persoonlijk contact.’
 
  • Nederlands (NL-BE)
  • English (United Kingdom)