Event
ZZP'ers & Medewerkersparticipatie voor Startups en Scale-ups
Ben je bezig met het aantrekken en behouden van talent, of denk je al na over een toekomstige exit? Of medewerkersparticipatie de juiste strategie is voor jouw organisatie hangt af van jouw bedrijfsdoel. Maar hoe zit het tegenwoordig met werken met ZZP'ers? Wat zijn de voordelen en uitdagingen van het werken met zelfstandige professionals in jouw bedrijf?
Tijdens onze sessie ontdek je niet alleen de kansen, voordelen en valkuilen van medewerkersparticipatie in de huidige markt en veranderende wetgeving, maar praten we je ook bij over het werken met ZZP'ers. Wij geven je alle inzichten om de juiste keuze te maken zodat jouw bedrijf toekomstbestendig is!
Wil je meer weten? Kom dan kosteloos naar dit kennisevent.
Programma
- Dinsdag 27 mei 2025
- 16.00 – 17.00 uur + netwerkborrel
- Locatie | Olympic Edge
- Sprekers | Mathijs van Wageningen (Qwestor), Annemarth Hiebendaal (TK), Jeffrey Kenens (TK)
Het event is een ideale gelegenheid om vragen te stellen, praktische tips te ontvangen en na afloop te netwerken. Meld je snel aan want het aantal plaatsen is beperkt.